Dichiarazione di valore pro Itálii

poskytuji asistenci při jejím vyřízení v ČR
Chci nabídkuKontakt na překladatele

Potvrzení o hodnotě kvalifikace –

vzdělání získaného v ČR)

naše nabídka

Potřebujete “Dichiarazione di Valore” pro studium nebo práci v Itálii, ale nechcete se zatěžovat složitým procesem získávání razítek ze všech potřebných institucí v České republice? Nebojte se, mám pro vás řešení!

Náš tým specialistů vám nabízí kompletní servis zahrnující získání všech potřebných razítek ze českých ministerstev, ambasády a dalších relevantních institucí. Ušetříme vám nejen čas a námahu spojenou s cestováním po České republice, ale také zajistíme, že vaše dokumenty budou pečlivě zpracovány a expedovány přímo do Itálie.

-CO JE DICHIARAZIONE DI VALORE ?

– uznání českých studijních dokladů pro použití v Itálii

– vydává Velvyslanectví Itálie v Praze

– uděluje se na maturitní vysvědčení, diplomy, výuční list atd.

– je podkladem pro další studium v Itálii nebo pracovní vztahy

– nejedná se o “equipollenza”, tu následně udělují kompetentní úřady v Itálii

– vysvědčení a diplomy musí být nejprve ověřeny českými ministerstvy a přeloženy do italštiny (soudní překlad).

 – DV se vydává pouze na doklady potvrzující dokončení studia, nikoliv na pouhá potvrzení o studiu

 

Poskytnu Vám asistenci při jednání s 

Ministerstvem školství

Notáři

Ministerstvem zahraničí

Kurýrními službami

U

Velvyslanectvím Itálie

službou czech point

Školami

Dalšími orgány veřejné moci

Kompletní Servis bez Cesty do České Republiky

S naší pomocí můžete zůstat pohodlně doma v Itálii, zatímco my se postaráme o všechno potřebné. Naše služby zahrnují:

  • Konzultace a přípravu dokumentů potřebných pro “Dichiarazione di Valore”.
  • Získání všech potřebných razítek a ověření od českých ministerstev, ambasády a dalších autorit. A to včetně překladu.
  • Pečlivé balení a zaslání vašich dokumentů přímo do Itálie.

Proč strávit dny nebo týdny běháním po úřadech, když vám můžeme vše zařídit bez zbytečných starostí? Užívejte si klid a pohodu, zatímco my se postaráme o všechny formality za vás. Kontaktujte nás ještě dnes a udělejte první krok k snadnému a bezproblémovému získání vaší “Dichiarazione di Valore”

Co je potřeba 

Chystáte se studovat nebo pracovat do Itálie a potřebujete “Dichiarazione di Valore”? Důležitým krokem k úspěšnému uznání vašich českých studijních nebo profesních titulů v Itálii je předložení originálu dokumentu nebo jeho ověřené kopie, vyhotovené přímo v České republice. Nabízím službu pořízení ověřených  kopií vašich důležitých dokumentů. Stačí, když nám poskytnete originální dokumenty, a my se postaráme o zbytek. Ověřená kopie a  překlady pořízené v zahraničí nejsou uznávány. 

Rychlé vyřízení dichirazione di valore v Praze 

Hledáte spolehlivého partnera pro získání “Dichiarazione di Valore”? Jste na správném místě! V našem týmu máme hluboké znalosti a bohaté zkušenosti s celým procesem, což znamená, že přesně víme, co je potřeba k úspěšnému dokončení této procedury. Klíčem k úspěchu je předložení originálního dokladu nebo ověřené kopie, která musí být vyhotovena v České republice. 

Zaslání dokumentů do Itálie

Žijete v Itálii a potřebujete “Dichiarazione di Valore” pro vaše studijní doklady z České republiky? Nechte to na nás! Nemusíte cestovat ani řešit složitý administrativní proces. Vše, co potřebujete udělat, je zaslat nám svůj studijní doklad poštou nebo kurýrem a my se o vše postaráme za vás.

Od ověření vašich dokumentů až po zajištění všech potřebných razítek – naše služby pokryjí celý proces od A do Z. Platbu za naše služby můžete jednoduše provést převodem, což znamená, že celý proces můžete vyřídit pohodlně a bezpečně z domova.

Jakmile bude vše hotovo, vaše dokumenty spolu s “Dichiarazione di Valore” vám zašleme zpět do Itálie, a to buď kurýrem nebo poštou, dle vašeho výběru. Ušetříme vám nejen čas a peníze, ale i zbytečné starosti.

 

Asistence při vyřízení dichiarazione di valore v Praze

Obraťte se na náš a získejte jistotu, že vaše dokumenty jsou v profesionálních rukou. Jsme zde, abychom vám pomohli hladce a efektivně překlenout administrativní překážky, takže se můžete plně soustředit na své studijní nebo pracovní ambice v Itálii. Kontaktujte nás ještě dnes a učiňte první krok k bezstarostnému získání vašeho “Dichiarazione di Valore”i.

Frequently Asked Questions

MUSÍM ZASLAT ORIGINÁL VYSVĚDČENÍ - DIPLOMU?

K vyřízení dichiarazione di valore je nutné předložit originál studijního dokladu nebo ověřenou kopii pořízenou v České republice. 

jaké další služby poskytujete?

Můžeme pro Vás zařídit pouze apostilu a soudní překlad Vašich listin.

jak své doklady dostanu?

Hotové listiny opatřené dichiarazione di valore zasíláme poštou nebo ověřenými kurýrními službami.

kolik stojí dichiarazione di valore?

Cena služby závisí na počtu dokladů a bohužel ji nejde obecně stanovit předem. Bude sdělena po poskytnutí dokladů k náhledu. 

MUSÍM PŘIJET DO ČESKÉ REPUBLIKY?

Ne, celá služba se vyřizuje korespondečně.

Jsem nesmírně vděčná za rychlé a efektivní vyřízení mé dichiarazione di valore. Celý proces byl překvapivě hladký a bez stresu, což jsem opravdu ocenila. Díky vaší profesionalitě a ochotě jsem měla všechny potřebné dokumenty v rekordním čase. Skvělá práce a velké díky všem, kteří se na tom podíleli!

Jiřina, Bari

Sono grata per l’elaborazione rapida e efficiente della mia dichiarazione di valore. Avendo studiato in inglese, ero preoccupata per la complessità del processo, ma tutto è stato gestito in modo impeccabile, superando ogni mia aspettativa. Il procedimento è stato sorprendentemente fluido e privo di stress, qualcosa che ho particolarmente apprezzato. Grazie alla vostra professionalità e disponibilità, ho ottenuto tutti i documenti necessari in un tempo record. 

Jessica

CEO, Extra Space

Vzhledem k tomu, že žiji a pracuji v Itálii, nemohla jsem si doklady sama vyřídit a jet do České republiky. Vše proběhlo bez problému a dnes už jsem zapsaná v Itálii na vysokou školu.  

Karla, Bolzano

TLUMOČNÍK ITALŠTINY

Kontakt

Phone

+420 775 933 382

Email

martina@donzello.cz 

Address

Uruguayská 20, Praha 2